Právnická fakulta

Klade důraz na rozvoj kvalitního právního vzdělávání s velkým podílem praktické formy výuky. Preferováno je dovednostní učení v menších skupinách. Výuku vedou špičkoví odborníci, kteří přednáší například pro Justiční akademii či Českou advokátní komoru.

Program online dne otevřených dveří

16. ledna 2021, 9:00–14:00

Online program právnické fakulty nabízí dva identické online bloky, ve kterých se dozvíte informace přímo od zdroje. Vyhraďte si 90 minut času, spojte se s námi pomocí online platformy a staňte se jedním z nás. Na online den otevřených dveří klidně přizvěte i své rodiče.

V blocích fakulta představí nabízené studijní programy, informace k přihláškám a přijímacím zkouškám, výhody studia v Olomouci i uplatnění po studiu. Dojte také na online diskuzi se studenty a zástupci vedení fakulty.

Hlavní informační streamy právnické fakulty
10:00–11:30

Stream: 1. blok: právnické fakulty

Přihlaste se přes platformu, která vám vyhovuje, a staňte se účastníkem dne otevřených dveří. Zeptejte se našich studentů, zástupců vedení a vyučujících na cokoli, co vás zajímá.

12:30–14:00

Stream: 2. blok: právnické fakulty

Přihlaste se přes platformu, která vám vyhovuje, a staňte se účastníkem dne otevřených dveří. Zeptejte se našich studentů, zástupců vedení a vyučujících na cokoli, co vás zajímá.

Facebooková skupina

Už teď je všem k dispozici facebooková skupina Studuj na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, na které studenti fakulty zveřejňují informace z univerzitního života, užitečné rady a tipy pro uchazeče.

Video z offline verze

Takto vypadal den otevřených dveří na právnické fakultě v minulosti.

Zeptejte se našich studentů

Je jich pět, všichni studují na naší fakultě a jejich úkolem je poradit vám, pomoci vám, být vám k dispozici pro jakékoli studijní otázky. Stačí si vybrat některého z našich ambasadorek a ambasadorů (například podle studijního programu, který vás zajímá) a poslat jim dotaz e-mailem nebo se můžete zeptat v diskuzi níže.

Studijní nabídka

Podívejte se na přehled studijních programů právnické fakulty pro akademický rok 2021/2022.