abstraktní pozadíabstraktní pozadí

Pedagogická fakulta

Vzdělává budoucí učitele a jiné pedagogické pracovníky dle nejmodernějších trendů konceptu Učitel pro 21. století pro všechny typy škol – mateřských, základních a středních, školských i mimoškolských výchovných a vzdělávacích zařízení.

Moderní pedagogická fakulta s vizí

Přečtěte si náš časopis a dozvíte se o naší vizi přípravy budoucích učitelů a pedagogických pracovníků, moderním konceptu Učitel21. V magazínu najdete kapitoly o jednotlivých katedrách, doplněné fotografiemi studentů, akademiků a univerzitního města Olomouce.

Naše studentky a studenti

Seznamte se v medailonech s našimi studentkami a studenty a nechte se inspirovat. Proč si zvolili studium na pedagogické fakultě a co jim to přineslo? Přečtěte si jejich motivace a zkušenosti se studium.

Zeptejte se na cokoliv

Zajímají vás podrobnosti k některým studijním oborům nebo jen potřebujete poradit s vyplněním přihlášky ke studiu? Obraťte se na naši diskuzní platformu, kde vám vaše dotazy zodpoví ambasador fakulty.

Informace a prezentace z online dne otevřených dveří

Na webu pedagogické fakulty najdete všechny informace a materiály, které byly prezentovány na online dni oteřených dveří 2021. Zájemci o studium najdou podrobnější informace také na stránce "Uchazeč".

Více na webu pedagogické fakulty.