abstraktní pozadíabstraktní pozadí

Fakulta tělesné kultury

Přední české pracoviště, které se s nejmodernějším zázemím zaměřuje na pohyb člověka a zdravý životní styl. Nabízí studium v oblasti tělesné výchovy a sportu, rekreologie, fyzioterapie nebo aplikovaných pohybových aktivit, stejně jako možnost získat trenérské a další licence.

Program dne otevřených dveří

15. ledna 2022, 9:00–14:00

Online program fakulty tělesné kultury nabízí informační offline i online bloky, ve kterých se dozvíte informace přímo od zdroje. Vyhraďte si chvíli času a spojte se s námi. Představíme studijní programy, informace k přihláškám a přijímacím zkouškám i výhody studia v Olomouci. Podrobnější informace podají zástupci, pedagogové nebo studenti kateder. Z pestrého doprovodného programu se dozvíte, čím vším se na fakultě zabývají, leccos z toho si můžete také vyzkoušet doma.

Informační blok fakulty tělesné kultury

Jaké u nás máme studijní programy? Co vše najdete v Kampusu Neředín? Hledáte možnost, jak propojit sport a studium? Chcete studovat v zahraničí? Jak se učí pohybem na Vrcholu Olomouce? Kdy se konají přijímací zkoušky? Na otázky odpoví od 9:00 do 14:00 děkan a absolventi fakulty.

9:30–10:30

Představení studia

Jak na fakultě tělesné kultury vypadá přijímací řízení? Kde najdete předměty? Kolik lidí se hlásí na studijní programy a kolik jich přijímáme? Lze mít individuální studijní plán? Na všechny vaše otázky odpoví vedoucí Oddělení pro studium.

11:30–12:30

Jak se u nás studuje?

Chcete znát rozdíly mezi našimi studijními programy a zajímá vás, čím se můžete stát po úspěšném dokončení studia? Aktivity kateder a jejich programů vám přiblíží studenti, kteří si sami prošli všemi nástrahami studia na Vrcholu Olomouce.

13:00–13:30

Zeptejte se nás

Hodně informací a dotazů? Nebojte se a zeptejte se na live streamu. Na otázky ohledně studia, výuky a života v univerzitním městě odpoví studenti našich studijních programů.

Doprovodný online program

Další body programu si můžete pustit kdykoliv, stačí kliknout na to, co vás zajímá.

Zeptejte se našich studentů

Zajímají vás podrobnosti k některým oborům, chcete vědět, jak se žije na kolejích nebo jen potřebujete poradit s vyplněním přihlášky ke studiu? Obraťte se na naše studentky a studenty, kteří vám rádi poradí a pomohou. Naše ambasadory můžete oslovit třeba na facebooku fakulty prostřednictvím zpráv nebo rovnou v diskuzi níže.

Vrcholový podcast

V podcastu se zaposloucháte do zkušeností našich studentů, kteří vám přiblíží nejen studium, ale také sportovní kurzy, praxi, akce a život na fakultě. Dozvíte se také to, proč naší fakultě říkáme Vrchol.

Hýbejte se s FTK

Koukněte na videa, které vás donutí vstát ze židle. Hýbej se s #ftkup!

Koukejte s FTK

Běžně máme na dni otevřených dveří chill out zónu, kde vás usadíme do pohodlných sedacích pytlů. Tentokrát si můžete udělat chill u vás doma, naše nejlepších videa najdete na fakultním YouTube kanále.

Poslouchejte s FTK

Vytvořili jsme pro vás také speciální playlist na Spotify s motivační hudbou pro cvičení nebo pro správné aktivní chillování.

Prohlédněte si Vrchol Olomouce

Za běžných okolností bychom vás přivítali v našem moderním Kampusu Neředín, ale moderní prostory vám ukážeme i na dálku.Prohlédněte si některé výukové místnosti, aulu, Aplikační centrum BALUO či Centrum kinantropologického výzkumu.

Další informace na webu fakulty tělesné kultury. Nabídku studijních programů Univerzity Palackého v Olomouci najdete zde.