Fakulta tělesné kultury

Přední české pracoviště, které se s nejmodernějším zázemím zaměřuje na pohyb člověka a zdravý životní styl. Nabízí studium v oblasti tělesné výchovy a sportu, rekreologie, fyzioterapie nebo aplikovaných pohybových aktivit, stejně jako možnost získat trenérské licence.

Program online dne otevřených dveří

16. ledna 2021, 9:00–14:00

Online program fakulty tělesné kultury nabízí informační offline i online bloky, ve kterých se dozvíte informace přímo od zdroje. Vyhraďte si chvíli času a spojte se s námi. Představíme studijní programy, informace k přihláškám a přijímacím zkouškám i výhody studia v Olomouci. Podrobnější informace podají zástupci, pedagogové nebo studenti kateder. Z pestrého doprovodného programu se dozvíte, čím vším se na fakultě zabývají, leccos z toho si můžete také vyzkoušet doma.

Informační blok fakulty tělesné kultury

Jaké u nás máme studijní programy? Co všechno najdete v našem kampusu? Chcete propojit sport a studium? Chcete studovat v zahraničí? Jak se učí pohybem na Vrcholu Olomouce? Kdy se konají přijímací zkoušky? Na vaše otázky vám odpoví děkan fakulty a naše absolventka.

9:30–10:00

Zeptejte se studentů na Instagramu

Zajímá vás studium, přijímačky, předměty, kurzy, život v Olomouci, akce univerzity, kde najít nejlepší podnik, kam si zajít zaběhat, do jakých aktivit se můžete zapojit? Studenti fakulty tělesné kultury budou odpovídat na vaše dotazy v živém vysílání na Instagramu.

10:30–11:00

Zeptejte se studentů na Facebooku

Zajímá vás studium, přijímačky, předměty, kurzy, život v Olomouci, akce univerzity, kde najít nejlepší podnik, kam si zajít zaběhat, do jakých aktivit se můžete zapojit? Studenti fakulty tělesné kultury budou odpovídat na vaše dotazy v živém vysílání na Facebooku.

Doprovodný online program

Další body programu si můžete pustit kdykoliv, stačí kliknout na to, co vás zajímá.

Zeptejte se našich studentů

Zajímají vás podrobnosti k některým oborům, chcete vědět, jak se žije na kolejích nebo jen potřebujete poradit s vyplněním přihlášky ke studiu? Obraťte se na naše studentky a studenty, kteří vám rádi poradí a pomohou. Naše ambasadory můžete oslovit třeba na facebooku fakulty prostřednictvím zpráv nebo rovnou v diskuzi níže.

Vrcholový podcast

V podcastu se zaposloucháte do zkušeností našich studentů, kteří vám přiblíží nejen studium, ale také sportovní kurzy, praxi, akce a život na fakultě. Dozvíte se také to, proč naší fakultě říkáme Vrchol.

Hýbejte se s FTK

Koukněte na videa, které vás donutí vstát ze židle. Hýbej se s #ftkup!

Koukejte s FTK

Běžně máme na dni otevřených dveří chill out zónu, kde vás usadíme do pohodlných sedacích pytlů. Tentokrát si můžete udělat chill u vás doma, naše nejlepších videa najdete na fakultním YouTube kanále.

Poslouchejte s FTK

Vytvořili jsme pro vás také speciální playlist na Spotify s motivační hudbou pro cvičení nebo pro správné aktivní chillování.

Prohlédněte si Vrchol Olomouce

Za běžných okolností bychom vás přivítali v našem moderním kampusu. Prohlédněte si některé z výukových místností, Aplikační centrum BALUO či Centrum kinantropologického výzkumu.

Otužovací výzva

Připravili jsme pro vás výzvu. Připojíte se k nám? Ilustrační video najdete tady a více informací na našich sociálních sítích (FB, Instagram) #otužujusesFTK

Další informace na webu fakulty tělesné kultury.