abstraktní pozadíabstraktní pozadí

Fakulta tělesné kultury

Přední české pracoviště, které se s nejmodernějším zázemím zaměřuje na pohyb člověka a zdravý životní styl. Nabízí studium v oblasti tělesné výchovy a sportu, rekreologie, fyzioterapie nebo aplikovaných pohybových aktivit, stejně jako možnost získat trenérské licence.

Zeptejte se našich studentů

Zajímají vás podrobnosti k některým oborům, chcete vědět, jak se žije na kolejích nebo jen potřebujete poradit s vyplněním přihlášky ke studiu? Obraťte se na naše studentky a studenty, kteří vám rádi poradí a pomohou. Naše ambasadory můžete oslovit třeba na facebooku fakulty prostřednictvím zpráv nebo rovnou v diskuzi níže.

Vrcholový podcast

V podcastu se zaposloucháte do zkušeností našich studentů, kteří vám přiblíží nejen studium, ale také sportovní kurzy, praxi, akce a život na fakultě. Dozvíte se také to, proč naší fakultě říkáme Vrchol.

Hýbejte se s FTK

Koukněte na videa, které vás donutí vstát ze židle. Hýbej se s #ftkup!

Koukejte s FTK

Běžně máme na dni otevřených dveří chill out zónu, kde vás usadíme do pohodlných sedacích pytlů. Tentokrát si můžete udělat chill u vás doma, naše nejlepších videa najdete na fakultním YouTube kanále.

Poslouchejte s FTK

Vytvořili jsme pro vás také speciální playlist na Spotify s motivační hudbou pro cvičení nebo pro správné aktivní chillování.

Prohlédněte si Vrchol Olomouce

Za běžných okolností bychom vás přivítali v našem moderním kampusu. Prohlédněte si některé z výukových místností, Aplikační centrum BALUO či Centrum kinantropologického výzkumu.

Otužovací výzva

Připravili jsme pro vás výzvu. Připojíte se k nám? Ilustrační video najdete tady a více informací na našich sociálních sítích (FB, Instagram) #otužujusesFTK

Záznam streamu ze dne otevřených dveří 2021

Studenti fakulty tělesné kultury informovali a odpovídali na dotazy v živém vysílání na Facebooku.

Další informace na webu fakulty tělesné kultury.