abstraktní pozadíabstraktní pozadí

Koleje a menzy

Prohlédněte si možnosti ubytování i menzy

V normálních časech byste si mohli koleje během dne otevřených dveří projít osobně, stejně byste zkusili jídlo za studentské

v jedné z našich menz nebo v sítí vlastních bister FreshUP. Naštěstí žijeme v 21. století a tak si jednotlivé koleje, menzy i konkrétní pokoje můžete projít online ve 3D. Více o ubytování zjistíte také v brožuře zde, kde najdete i orientační ceník a další užitečné informace.
Studentské koleje UP
Videoprohlídka menzy a bistra

UPoint – informační centrum a obchod

Využijte slevu a získejte akademický diář zdarma!

Exkluzivně jen v den otevřených dveří Univerzity Palackého pro vás máme speciální kód k nákupu na e-shopu našeho UPointu. Díky němu budou mít při nákupu nad 500 Kč (včetně) dopravu Českou poštou zdarma. S použitím kódu 5QACYNKF vám zároveň s objednávkou zašleme zcela ZDARMA i akademický diář 2020/2021, s jehož pomocí můžete nahlédnout už dnes do chodu akademického roku.

Pevnost poznání

Poznejte naše skvělé science centrum ve 3D

Pevnost poznání je unikátní místo, kde se zamilujete do vědy! Interaktivní vzdělávací muzeum, ve kterém naleznete nejen zábavu, ale i notnou dávku vědomostí pro celou rodinu, sídlí v budově bývalé prachárny z dob Marie Terezie a je dnes jediným science centrem v Česku, které spravuje univerzita. Mimo zábavy zde najdeš třeba svou budoucí brigádu, neboť Pevnost poznání spolupracuje s desítkami animátorů.