abstraktní pozadíabstraktní pozadí

Cyrilometodějská teologická fakulta

Mezi olomouckými univerzitními pracovišti má nejdelší tradici. Vzdělává studenty nejen v oblasti teologie, ale i sociální práce, sociální pedagogiky, etiky v mediální komunikaci i v oblasti zdraví. Vítá studenty bez rozdílu vyznání.

Tahle fakulta je boží

Chcete se z pohodlí domova „projít“ po centru Olomouce a podívat se, jak to vypadá na naší fakultě? Mrkněte se na video TAHLE FAKULTA JE BOŽÍ níže. Seznámíte se s úžasnou atmosférou fakulty i města. Zavedeme vás do moderních učeben i do historického centra Olomouce.

Studijní programy očima studentů

Zajímá vás, proč jít studovat zrovna k nám? Co je na našich studijních programech skvělé? Podívejte se na tato krátká videa níže. Studenti prozradí, proč si daný program vybrali, co je na studiu baví a jaké bonusy do života přináší.

Teologie, Teologické nauky, Teologie online

Náboženství se zaměřením na vzdělávání, Učitelství náboženství pro ZŠ

Sociální práce

Sociální práce s dětmi a mládeží

Sociální pedagogika

Mezinárodní sociální a humanitární práce

Etika a kultura v mediální komunikaci

Aplikovaná psychoterapie a inovace v sociální práci

Proč si vybrat naši fakultu

Podívejte se, proč si k vysokoškolskému studiu vybrat zrovna olomouckou cyrilometodějskou teologickou fakultu.

Přijímačky za COVIDu: offline/online

Vybrali jste si vysněný studijní program, poslali přihlášku a nevíte, co bude dál? Informace o tom, jakou podobu letos přijímačky budou mít, dostanete. Zda na zkoušku pojedete do Olomouce, nebo je zvládnete na dálku, rozhodne epidemiologická situace. Rozhodnutí pošleme v pozvánce (e-přihlášce), která přijde nejpozději měsíc před zkouškou.

Přijímačky na naši fakultu by se měly uskutečnit v termínu 11.–19. června 2021. Každý studijní program bude mít v těchto dnech svůj vlastní termín. Aktuální informace najdete na webu fakulty.

Volejte/pište na studijní oddělení

Naše milé dámy ze „studijního“ jsou připraveny zodpovídat vaše telefonické i e-mailové dotazy a rády odpoví na každou otázku týkající se studia. Vždy vás rády seznámí i s aktuálními informacemi ohledně přijímacích zkoušek.

Ptejte se našich ambasadorů

Chcete se na průběh či náročnost studia zeptat studenta, který váš vybraný obor už studuje? Není problém. Napište e-mail některému z našich studentů-ambasadorů. Každý z nich se rád podělí o své studijní zkušenosti. Kontakty na ambasadory najdete na webu fakulty. Případně se optejte v chatu tady na webu.

Navštivte náš Instagram a Facebook

Podívejte se na zajímavé posty na našem Facebooku a Instagramu. Seznamujeme vás v nich mimo jiné se studijními programy, se studenty-ambasadory i s garanty studijních programů. Rádi odpovíme na vaše dotazy i touto cestou.

Nový web pro zájemce o studium

Olomoucká teologická fakulta spoustila nový web www.studujcmtf.cz. Najdete na něm potřebné informace ke studiu, video „Tady chceš studovat a žít!“, inspirující vyznání současných studentů i absolventů či fotografie zachycují život na fakultě.