Cyrilometodějská teologická fakulta

Mezi olomouckými univerzitními pracovišti má nejdelší tradici. Vzdělává studenty nejen v oblasti teologie, ale i sociální práce, sociální pedagogiky, etiky v mediální komunikaci i v oblasti zdraví. Vítá studenty bez rozdílu vyznání.

Program online dne otevřených dveří

16. ledna 2021, 9:00–13:00

Online program cyrilometodějské teologické fakulty nabízí informace přímo od zdroje. Ambasadoři fakulty i dámy ze studijního oddělení budou připraveni informovat o studiu i o všech jeho náležitostech. Jsme tu pro vás. Na telefonech, e-mailech, webu a sociálních sítích. Prostřednictvím videí, postů a zpráv.

Chcete se z pohodlí domova „projít“ po centru Olomouce a podívat se, jak to vypadá na naší fakultě? Mrkněte se na video TAHLE FAKULTA JE BOŽÍ níže. Seznámíte se s úžasnou atmosférou fakulty i města. Zavedeme vás do moderních učeben i do historického centra Olomouce.

Program fakulty
Studijní programy očima studentů

Zajímá vás, proč jít studovat zrovna k nám? Co je na našich studijních programech skvělé? Podívejte se na tato krátká videa níže. Studenti prozradí, proč si daný program vybrali, co je na studiu baví a jaké bonusy do života přináší.

Teologie, Teologické nauky, Teologie online

Náboženství se zaměřením na vzdělávání, Učitelství náboženství pro ZŠ

Sociální práce

Sociální práce s dětmi a mládeží

Sociální pedagogika

Mezinárodní sociální a humanitární práce

Etika a kultura v mediální komunikaci

Aplikovaná psychoterapie a inovace v sociální práci

Proč si vybrat naši fakultu

Podívejte se, proč si k vysokoškolskému studiu vybrat zrovna olomouckou cyrilometodějskou teologickou fakultu.

Volejte/pište

Naše milé dámy ze „studijního“ budou v sobotu 16. ledna od 9 do 13 hodin připraveny zodpovídat vaše telefonické i e-mailové dotazy a rády odpoví na každou otázku týkající se studia.

Ptejte se našich ambasadorů

Chcete se na průběh či náročnost studia zeptat studenta, který váš vybraný obor už studuje? Není problém. Napište e-mail některému z našich studentů-ambasadorů. Každý z nich se rád podělí o své studijní zkušenosti. Kontakty na ambasadory najdeš na webu fakulty.

Navštivte náš Instagram a Facebook

Celý měsíc se můžete každý den těšit na nový a zajímavý post na našem Facebooku a Instagramu. Seznámíme vás v nich se studijními programy, se studenty-ambasadory i s garanty studijních programů. Rádi odpovíme na vaše dotazy i touto cestou.

Nový web pro zájemce o studium

Olomoucká teologická fakulta spoustila nový web www.studujcmtf.cz. Najdete na něm potřebné informace ke studiu, video „Tady chceš studovat a žít!“, inspirující vyznání současných studentů i absolventů či fotografie zachycují život na fakultě.